Nutridrink Compact

Nutridrink – energie a živiny navíc

Tekutá forma výživy je stále oblíbenější, a to ať už patříte mezi zdravé či nemocné. Jestliže vás trápí nízká váha a chcete zdravě přibrat, představuje Nutridrink doplňkový komplexní zdroj živin. Je také samozřejmě vhodný pro nemocné lidi, mající problémy s podvýživou nebo pro seniory. Prodává se v několika různých řadách, příchutích a konzistencích.

Nutridrink pro doplnění běžné stravy

Nutridink lze doporučit jako potravinový doplněk, který můžete konzumovat jednou až dvakrát denně. Rozhodně s ním však nenahrazujte běžnou pestrou stravu. Zařazením tohoto výživného nápoje do svého jídelníčku navýšíte celkový příjem kalorií a živin. Doporučuje se popíjet ho během dne mezi jídly, a to alespoň po dobu 14 dní.

Nutridrink je bezlepkový a vhodný tedy i pro osoby trpící celiakií. Není určen dětem mladším 3 let. Používá se na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Obezřetnosti je třeba u dětí od 3 do 6 let věku. Je však volně prodejný. Jeho výhodou je, že se dá konzumovat vychlazený, při pokojové teplotě nebo i zahřátý (do 50 stupňů Celsia). Každý si tedy zvolí příchuť a formu, jaká právě jemu bude nejvíce vyhovovat.

Obecně chladné nápoje podporují chuť k jídlu. Lidé, kteří se snaží přibrat mohou kromě různých mléčných nápojů, ovocných džusů či zeleninových šťáv popíjet i Nutridrink.

Vybírejte z bohaté nabídky produktů

Asi nejoblíbenější je v produktech Nutridrink základní řada, která představuje univerzální a hyperkalorický zdroj výživy. Malé lahvičky se označují jako Compact, poskytují však shodné množství živin jako ty větší (rozdíl v objemu je 125 ml vs 200 ml). Nápoje Nutridrink Multi Fibre obsahují vlákninu a jsou vhodné pro lidi, v jejichž jídelníčcích se z důvodu nemoci příliš neobjevuje ovoce, zelenina či obiloviny, tedy potraviny bohaté na vlákninu.

Pokud potřebujete dbát na dostatečný příjem bílkovin, je dobrou volbou Nutridrink Protein (dostupný i v balení Compact). Je vhodný pro lidi, jimž bílkoviny v důsledku nemoci ve stravě chybí. Jestliže preferujete jogurtovou chuť, otestujte řadu Yoghurt, a pokud mléčnou, tak Juice Style.