Archiv štítku: podváha

Jak naplánovat úspěšnou cestu za přibráním?

Ptáte se, jaké věci vám cestu za přibráním ulehčí? Dobře zpracovaný plán mezi ně rozhodně patří. Vytvořte si jej sami podle sebe! Ujasníte si několik důležitých věcí, které vás poženou kupředu a pomohou vám překonat nejednu krizi na cestě k úspěšnému přibírání.
Pokračování textu Jak naplánovat úspěšnou cestu za přibráním?

V čem tkví nebezpečí podváhy – zdravotní rizika

Podváha může být příznakem onemocnění, resp. jeho důsledkem. Nicméně i podváha sama o sobě přináší některá zdravotní rizika. S jakými zdravotními riziky je tedy podváha spojena? Jak mohou být závažná?
Pokračování textu V čem tkví nebezpečí podváhy – zdravotní rizika

10 tipů pro úspěšné přibírání na váze

Trápí vás vaše váha? Nedaří se vám přibrat? V tomto článku najdete několik základních kroků a tipů, jak potřebná kila zdravě nabrat.
Pokračování textu 10 tipů pro úspěšné přibírání na váze

Podváha a její příčiny

Co si představit pod pojmem „podváha“? Jedná se no termín, který se užívá, pokud jsou lidé až příliš hubení. Okolí si někdy myslí, že ten kdo je nápadně štíhlí je se svou váhou spokojen a udržují si ji cíleně. Často tomu tak není. Je třeba si uvědomit, že podváha neboli přehnaná štíhlost ve spojení s podvýživou může mít negativní důsledky na naše zdraví.
Pokračování textu Podváha a její příčiny

Přibrat může být stejně těžké, jako zhubnout, ale jde to

Většina lidí řeší problémy s váhou, nejčastěji se však setkáváme s tím, jak zhubnout. Jsou mezi námi také lidé, a není jich málo, kteří mají opačný problém a potřebují přibrat. I když se to může zdát snadné, vězte, že zdravě přibrat není vůbec jednoduché a vyžaduje to stejnou trpělivost i změnu jídelníčku, jako při hubnutí. Jakmile najdete tu správnou cestu, svého cíle dosáhnete snadněji. A rozhodně nemáme na mysli přejídání se. Jak přibrat na váze?
Pokračování textu Přibrat může být stejně těžké, jako zhubnout, ale jde to