Archiv rubriky: Přibírání

Jak naplánovat úspěšnou cestu za přibráním?

Ptáte se, jaké věci vám cestu za přibráním ulehčí? Dobře zpracovaný plán mezi ně rozhodně patří. Vytvořte si jej sami podle sebe! Ujasníte si několik důležitých věcí, které vás poženou kupředu a pomohou vám překonat nejednu krizi na cestě k úspěšnému přibírání.
Pokračování textu Jak naplánovat úspěšnou cestu za přibráním?

10 tipů pro úspěšné přibírání na váze

Trápí vás vaše váha? Nedaří se vám přibrat? V tomto článku najdete několik základních kroků a tipů, jak potřebná kila zdravě nabrat.
Pokračování textu 10 tipů pro úspěšné přibírání na váze

Nutriční a proteinové nápoje

Pulty obchodů jsou dnes plné nejrůznějších doplňků stravy, mezi které patří i nutriční, proteinové nebo sacharidové nápoje. Pokud se je rozhodnete zařadit do svého jídelníčku, využívejte je pouze ve specifických případech, například pro přibírání na váze a jen jako doplněk stravy. Rozhodně by se neměly v jídelníčku objevovat každodenně a nahrazovat tak běžné potraviny.
Pokračování textu Nutriční a proteinové nápoje

Přibrat může být stejně těžké, jako zhubnout, ale jde to

Většina lidí řeší problémy s váhou, nejčastěji se však setkáváme s tím, jak zhubnout. Jsou mezi námi také lidé, a není jich málo, kteří mají opačný problém a potřebují přibrat. I když se to může zdát snadné, vězte, že zdravě přibrat není vůbec jednoduché a vyžaduje to stejnou trpělivost i změnu jídelníčku, jako při hubnutí. Jakmile najdete tu správnou cestu, svého cíle dosáhnete snadněji. A rozhodně nemáme na mysli přejídání se. Jak přibrat na váze?
Pokračování textu Přibrat může být stejně těžké, jako zhubnout, ale jde to